"Виїжджали усі медичні директори": подробиці смерті від COVID-19 вагітної 28-річної дитячої лікарки (ВІДЕО)

"Виїжджали усі медичні директори": подробиці смерті від COVID-19 вагітної 28-річної дитячої лікарки, Георгій Шевчук

У сусідній області коронавірус убив 28-річну вагітну лікарку, що була педіатринею: вона вже перебувала на восьмому місяці вагітності та з нетерпінням очікувала народження первістка.

Як інформує "ТСН", медикиня на коронавірус захворіла наприкінці березня і лікувалась вдома. Коли стан погіршився - зробила рентген. З двобічною пневмонією жінку спочатку шпиталізували до районної лікарні у Заставній Чернівецької області. А згодом звідти - вже у тяжкому стані доправили в обласну лікарню, одразу в реанімацію. Там вона була на кисневій дотації. Але через три доби померла. Не вижило і дитя.

У лікарні смерть породіллі не коментують, чиновники департаменту охорони здоров’я кажуть: кесарів розтин, щоб принаймні врятувати немовля, жінці вирішили не проводити на лікарському консиліумі. Чому - не уточнюють.

Вагітна лікарка з Буковини померла від коронавірусу. 28-річна педіатриня була на 8 місяці вагітності, чекала первістка. З двобічною пневмонією жінку спочатку шпиталізували до райлікарні у Заставній. А згодом звідти, вже у тяжкому стані, доправили в обласну лікарню - одразу в реанімацію. Там вона була на кисневій дотації. Але через 3 доби померла. Не вижило і дитя.

"Виїжджали на місце усі медичні директори перинатального центру, вони проводили консиліум, радились зі своїми колегами з міста Києва і прийняли рішення про спостереження", - каже директор департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА Олег Чорний.

Смерть_вагітної_лікарки коронавірус
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі