• Головна
  • На Тернопільщині чоловік залишився без одягу через спритну злодійку
19:27, 7 квітня 2021 р.

На Тернопільщині чоловік залишився без одягу через спритну злодійку

Мешканець Бережан повідомив поліцію про те, що його обікрала невідома в приміщенні будинку побуту.
 За словами потерпілого, він придбав обновки та зайшов до будинку побуту підігнати речі під себе. Пакет з одягом чоловік залишив в коридорі і на декілька хвилин відійшов, а коли повернувся - торба зникла, а з нею дві куртки та кросівки.
Поліцейські встановили особо злодійки. На чужі речі спокусилася 43- річна мешканка одного з сіл району.  За необдуманий вчинок жінці доведеться відповісти перед законом. Вкрадені речі повернули власнику. 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #злодійка #крадіжка #речі

Коментарі

ТОП новини
Працівників ТЦК сильно побили в реабілітаційному центрі, який діє при місцевій церкві
"Вивезу в ліс і закопаю": після резонансного побиття школярки в центрі Тернополя почали випливати інші приголомшуючі факти про агресорку
Перевірки від ТЦК накриють чоловіків у несподіваних місцях, бронювання точно позбавлять цих людей: повістки, мобілізація
"Гроза і дощ суне в конкретний регіон України, нещадна злива накриє ці області лютою негодою": вода хлине на тлі спеки
Оголошення
live comments feed...