У Тернополі на території міської лікарні облаштовують майданчик під встановлення кисневої бочки

Останнім часом на Тернопільщині фіксується значне зростання кількості госпіталізованих хворих на коронавірус. Станом на 7 квітня у міських лікувальних закладах перебуває 298 пацієнтів з підтвердженим діазнозом COVID-19.

У закладах охорони здоров’я повсякчас проводяться роботи з модернізації існуючого обладнання та придбання нового необхідного устаткування.

Так, у міській лікарні швидкої допомоги, розгорнуто госпіталь на 160 ліжко-місць для надання медичної допомоги виключно пацієнтам з коронавірусною інфекцією, а на території комунальної міської лікарні №2 триває облаштування майданчика під встановлення кисневої бочки - генератора холодного кріогенного об’ємом 8 кубічних метрів.

У лікарні №2 було також облаштовано стаціонарний кисневий генератор, завдяки чому заклад отримав автономне джерело кисню. 

У комунальній міській лікарні №3 функціонує киснева станція для забезпечення медичним киснем усі необхідні відділення лікарні.

Відповідно до рішення виконавчого комітету від 7 квітня, з бюджету громади додатково спрямовано ще 1,5 млн грн на придбання кисневих концентраторів та моніторів спостереження для лікарні швидкої допомоги і міської лікарні №2.

Тернопіль кисень лікарня
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі