• Головна
  • Ситуація критична: у Почаївській лікарні немає місця для хворих на коронавірус
13:32, 9 квітня 2021 р.

Ситуація критична: у Почаївській лікарні немає місця для хворих на коронавірус

Ситуація критична: у Почаївській лікарні немає місця для хворих на коронавірус

У місті Почаїв Кременецького району більше немає місця у лікарні для хворих на коронавірус.

Про це у мережі Фейсбук пишуть самі жителі Почаєва, передають Тернополяни.

"Доброго дня. За інформацією обласного управління охорони здоров`я, у Почаєві лікарня заповнена на понад 100%, хворими на коронавірус. Чи є у групі ті, у кого рідні зараз там на лікуванні? напишіть про ситуацію, - відзначає Ольга Турчак".

Місцеві жителі підтверджують, що місця у лікарні і справді немає.

"Мама зараз у лікарні із ковідом, ситуація дійсно критична, а в нас діти далі ходять у школу, усе відкрито, люди без масок. це кошмар, на що дивиться влада. ?, - відзначила користувач Тетяна Данилюк", - повідомляє Olga Bashuk.

"А мене почаївці пизд...и влітку хотіли. Я їм зауважувала,що без масок і скупчуватися в тісних приміщеннях. Сміялися з мене...", - додає Дмитро Мельничук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Почаїв #лікарня #коронавірус #COVID-19

Коментарі

ТОП новини
Масивна мобілізація почне з 1 червня забирати чоловіків 6-ти категорій, названо ознаки і професії: ТЦК на вулицях, повістки
"ТЦК масово розшукують чоловіків 3-х категорій, з цими професіями знайдуть на вулиці та заберуть": повістки, мобілізація
"Град і буря іде в Україні на тлі лютого вітру, дощ і гроза залиють місцевість потоками води": масивна злива рине на авто
"Відразу 10 пенсійних окладів": хто з українців зможе отримати таку виплату при виході на пенсію
Оголошення
live comments feed...