
09:05, 12 квітня 2021 р.
1Будівництво сучасної дорожньої розв’язки на Гаївському шляхопроводі триває безперервно
На об’їзній дорозі Тернополя - Гаївському шляхопроводі продовжуються роботи з будівництва нової сучасної дворівневої дорожньої розв’язки.
Роботи тривають безперервно, адже зведення розв’язки заплановано закінчити до Дня міста.
Як розповідає керівник підрядної організації «Тернопіль Мостобуд» Юрій Левкович, зараз проводяться роботи з монтажу балок ще одного рівня шляхопроводу, який буде служити для пропуску транспорту через об’їзну дорогу. Днями планується завершити монтажні роботи балок, далі буде проводитися бетонування підпірних стінок.
Нагадаємо, у 2020 році за кошти Тернопільської громади було зведено та відкрито новий Гаївський міст, через який проходять два магістральні шляхи державного значення.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
14:44, 17 липня
14:43, Сьогодні
11:17, 16 липня
11:53, 16 липня
live comments feed...
Коментарі