"Життя дуже коротке, а ми робимо його ще коротшим...": на Тернопільщині помер знаний підприємець і патріот (ФОТО)

"Життя дуже коротке, а ми робимо його ще коротшим...": на Тернопільщині помер знаний підприємець і патріот, Георгій Шевчук

У Кременці попрощалися з відомим підприємцем Анатолієм Півнем. Більшість кременчан знали його як власника однієї із колоритних кав’ярень міста. Знайомі згадую Анатолія як порядну людину, надійного друга. 

"Життя дуже коротке, а ми робимо його ще коротшим...": на Тернопільщині помер знаний підприємець і патріот (ФОТО), фото-1Як інформує "Реально", 15 квітня на 52 році життя відійшла у вічність наш земляк Півень Анатолій Анатолійович. Чин похорону відбувся сьогодні (16 квітня), о 14:00 годині, в родинній садибі в селі Сапанів.

Символічно, що один з останніх записів на сторінці Анатолія Півня у Фейсбуку був про вічне життя.

"У цій ямі закінчується бажання, зникає впертість, лицемірство, ненаситність, ненависть, жадібність, краса, багатство і гординя. Життя дуже коротке, а ми робимо його ще коротше, ображаємося сваримося, ворогуємо, показуємо свою гордість.

Коли можна сміятися, радіти, спілкуватися, дарувати любов і отримувати її взамін, тим самим продовжуючи наше земне життя. Потрібно цінувати один одного, та час який кожного дня дарує нам Бог", – писав Анатолій.

Смерть_підприємця Тернопільщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі