
13:01, 29 квітня 2021 р.
1Облив бензином і погрожував підпалити: чоловік взяв у заручники дітей і дружину (ВІДЕО)

На Житомирщині правоохоронці провели спецоперацію по знешкодженню та затриманню терориста.
Того вечора екіпаж прибув у приватний сектор райцентру Коростеня. Допомоги просила налякана жінка, повідомляють Надзвичайні новини.
Сварка між подружжям сталася близько 22:00. Коли жінка заявила, що йде від чоловіка, він наче збожеволів. Облив себе бензином, кімнату і погрожував підпалити. На той момент у помешканні перебували ще троє дітей.
Жінка встигла вислизнути з будинку з двома молодшими дітьми, а старший 18-річний хлопець залишився у небезпеці.
Переговори з місцевим терористом тривали кілька годин поспіль. Час від часу він погрозливо чиркав запальничкою. Але згодом погодився випустити пасинка, якого взяв у заручники. Відкривши двері у будинок, на порозі з’явився не хлопець, а господар. Випустивши кулю у поліцейського, терорист знову забарикадувався у помешканні. Скориставшись ситуацією, юний заручник виліз через вікно.
Сусіди вважали родину ледь не ідеальною. Але як виявилось, чоловік має проблеми з психікою і час від часу проходить лікування.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
21:51, 26 червня
8
16:52, 1 липня
11:58, 1 липня
11:49, 1 липня
13
live comments feed...
Коментарі