Чергове зіркове розлучення: дружина Позитива підтвердила чутки про розлучення з музикантом (ФОТО)

Чутки про те, що екс-учасник гурту "Время і Стекло" та  учасник гурту MOZGI Олексій Завгородній (Позитив) розлучається з дружиною – дизайнером Ганною Завгородньою-Андрійчук ходили уже майже рік. Але підтвердила їх дружина Позитива лише цими днями.

І якщо музикант тільки нещодавно натякав на розлучення з Анною, то вона це наразі підтвердила, передає ТСН.ua.
У своєму Instagram дівчина оголосила, що ухвалила важке для себе рішення, розійтися з чоловіком після 13-річних стосунків.

"Я набралася сил ухвалити дуже важливе рішення. Я довго носила це в собі, переживала, було складно це прийняти, і тому я мовчала. Було дуже боляче, що закінчився важливий етап мого життя довжиною в 13 років. З юності крок за кроком ми разом йшли в доросле життя. Ті, хто ми сьогодні, це - відбиток взаємної любові і підтримки. Коли усвідомлюєш, що все прийшло до логічного завершення, у тебе в душі з'являється певна порожнеча і розчарування", - зауважила Анна.

Чергове зіркове розлучення: дружина Позитива підтвердила чутки про розлучення з музикантом (ФОТО), фото-1 Чергове зіркове розлучення: дружина Позитива підтвердила чутки про розлучення з музикантом (ФОТО), фото-2 Чергове зіркове розлучення: дружина Позитива підтвердила чутки про розлучення з музикантом (ФОТО), фото-3

Анна наголосила, що їй знадобився понад рік, щоб ухвалити отстаточне рішення, що вони з Позитивом більше не чоловік і дружина. "Спочатку ти довго готуєшся, можливо навіть відтягувати цей момент. Голова все розуміє, а серце - ні. Комусь потрібна лише година, щоб все відпустити і забути. А комусь - понад рік. Але потім ти раз і назавжди ухвалюєш рішення. Ми більше не чоловік і дружина. Я вдячна за колосальний досвід, набутий в цих стосунках. Тепер я з легкістю входжу в новий етап. З очищеним від образ серцем без туги і самотності. Навіть коли було важко і страшно, я завжди знала, що у мене є я. Що я впораюся!" - підсумувала дівчина.

До слова, Анна та Олексій почали зустрічатися, коли обом було всього по 15 років. А 2013-го пара зіграла весілля. 

розлучення позитив дружина чутки підтвердження
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі