Нових випадків коронавірусу на Тернопільщині поменшало, але смертність не знижується

Нових випадків коронавірусу на Тернопільщині поменшало, але смертність не знижується

ДУ "Тернопільський лабораторний центр МОЗ України" опублікував нові дані про стан захворюваності на COVID-19 мешканців Тернопільщини.

За добу в області зафіксовано 183 нових випадки захворювання на коронавірус. В порівнянні із попередньою добу кількість нових хворих зменшилася на 15 осіб, проте, у відсотковому відношенні до кількості проведених досліджень методом ПЛР, ситуація дещо гірша. Станом на ранок 2 травня за добу було зроблено лише 614 ПЛР-тестів, в той час як у попередній період цей показник становив 1068.

Найбільше нових випадків коронавірусу знову зафіксовано у Тернопільському районі - 109 осіб (з них в обласному центрі - 62), майже вдвічі менше у Чортківському районі - 59 осіб та найменше в Кременецькому - лише 15 осіб.

На жаль, не обійшлося і без летальних випадків - їх, як і під час попередньої доби, 5. Внаслідок ускладнень від коронавірусу померли двоє чоловіків з Тернополя - 67 і 85 років, 74-річний чоловік із м. Заліщики, 86-річна жінка із с. Базаринці Тернопільського району та 87-річна жінка із смт. Микулинці.Одужали від коронавірусу за минулу добу 273 мешканці Тернопільщини. 

Коронавірус covid19 карантин статистика дані
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі