Заручники жеку: у Тернополі мешканці багатоповерхівки не можуть "достукатись" до працівників обслуговуючого підприємства (ФОТО)

Дуже часто у старих будинках, де машкає велика кількість пенсіонерів, важко прийняти рішення про створення осбб і єдине, що залишається - задовільнятись послугами, які надають ЖЕКи.

У редакцію 0352.ua звернулись мешканці багатоперівки за адресою Героїв Крут 9. У під'їзді будинку уже близько двох місяців вийшов з ладу кодовий замок, тай самі двері уже близько двох років прогнили і не зачиняються.

"Двері просто скрутило. Одного разу я поверталась із двома малими дітьми додому, а замок заїло, двері відчинити було нереально. Я з дітьми прочекала у погану погоду на вулиці близько години, поки сусід не приїхав на авто і викруткою не викрутив замок і молотком не вистукав двері, які перекосило", - розповідає Соломія.

Вирішити ситуацію спробували мешканці самостійно, скликали загальні збори, вирішили за власний кошт поставити домофонну систему. Але для її встановлення потрібно відремонтувати вхідні двері, або здійснити повну заміну дверного полотна.

Відповідним чином оформивши заяву, мешканці вирішили звернутись у ПП "Наш дім" за адресою Клима Савури 3. Саме цей "ЖЕК" обслуговує даний будинок і на його рахунок мешканці багатоповерхівки спдачують кошти.
Але на робочому місці нікого не було. Тай потрапити у Жек неможливо, розповідають мешканці. Все відгороджено імітованим "блокпостом" на якому написані номери телефонів (але і на них ніхто не відповідає).
"Дочекатись когось неможливо. Ні деректора, ні інженера... Заяву взяла паспортистка і обіцяла передати "кому треба". Коли я додзонилась по одному з номерів то секретарка сказала, що вона нічого зробити неможе, нікого у ЖЕКУ немає", - розповідає мешканка будинку.

Чому на робочих місцях нікого немає працівниця ПП "Наш дім" не пояснила, а телефони до директора чи інженера відмовилась дати. Коли мешканцям відремонтують двері - неповідомила."Кілька днів сильний вітер - двері просто вириває з завісів. Гупає ними так, що серед ночі чути на 5 поверх. У підїзді алкоголіки і незнайомці заходять справляти нужду. Сморід і бруд. Під'їзд ніхто не прибирає, а двері ніхто не ремонтує", - розповідає Микола.

"Чому сплачуючи такі великі кошти, ми не отримуємо ніяких послуг? Всюди бруд. Невже немає працівників, які можуть прийти і відремонтувати чи замінити ті двері повністю? І чому на своїх робочих місцях немає тих, кому ці питання можна задати напряму? ", - коментує Наталя.

жек наш дім пп послуги двері ремонт сплата будинок під'їзд
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі