• Головна
  • "Він себе оцінив дешево": теленаречена В'ячеслава Узелкова розповіла подробиці зйомок у телешоу (ФОТО)
11:02, 8 липня
2

"Він себе оцінив дешево": теленаречена В'ячеслава Узелкова розповіла подробиці зйомок у телешоу (ФОТО)

Нещодавно, глядачі спостерігали за відомим українським боксером В'ячеславом Узєлковим, який у телешоу "Одруження наосліп" спробував знайти своє кохання.

На шоу В'ячеслав потрапив разом із фітнес-тренером Юлією Черницькою. За сценарієм шоу, пара одружується наосліп і тиждень проживає під одним дахом. Але, як ми уже розповідали, створити пару молодятам не вдалося. У фіналі В'ячеслав Узелков заявив, що все ще любить колишню дружину Марину Боржемську.

На своїй сторінці в мережі Instagram Юлія Черницька провела прямий ефір з назвою "Розбір польотів. Одруження наосліп. Правда, яку не почуєте ніде". На відео жінка розповідала про усі деталі зйомки на проєкті та відповідала на питання підписників.
Юля розповіла, що за зйомки у шоу, боксеру заплатили 50 тисяч гривень.
"Якось ввечері Узєлков трохи напився і зізнався, що участь у проєкті він бере не безкоштовно, а за 50 тисяч гривень", — сказала Юлія Чернецька в прямому ефірі.Окрім того одієїю з умов його участі у проєкті було те, щоб його теленареченою стала саме Юля.
"Я відчувала себе розбитою та обманутою. Я йшла на шоу для того, щоб знайти свою людину, а мене тупо розіграли", - розповіла Юля.
Дівчина розповідає, що хотіла припинити зйомки у шоу, але за умовами контракту немогла цього зробити.

"За умовами контракту, я могла покинути зйомки у таких випадках, як смерть близьких, або моя хвороба чи хвороба рідних", - повідомляє Юлія Черницька.Продовжити участь у шоу Юлія погодилась лише після того, як генеральний продюсер проєкту і їй погодився виплатити гонорар на таких же умовах, як і В'ячеславу.
"Це все шоу, знімають 7 днів, а вам показують лише 1,5 години. Мене у кадрі виставили у найгіршому вигляді, меркантильною, а я не така. Я хочу, щоб люди знали правду ", - каже Юля.

#в'ячеслав #узєлков #юлія #черницька #одруження #наосліп #шоу #гонорар #боксер #квіти #зйомки

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Марія
8 липня, 11:09
Перед тим як один раз відрізати,то сім разів відміряй!!!
Труляля
8 липня, 12:24
Може як чоловік він нічого не вартий, тому при приходиться брати хоть гроші, щоб було за що випити.
Оголошення
live comments feed...