• Головна
  • Програму «Доступні ліки» розширено: у МОЗ повідомили, які ліки можна буде отримати безкоштовно
19:27, 9 липня

Програму «Доступні ліки» розширено: у МОЗ повідомили, які ліки можна буде отримати безкоштовно

Із 1 жовтня за програмою «Доступні ліки» можна буде отримати інсуліни та ліки для пацієнтів із розладами психіки й поведінки та з епілепсією.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє Національна служба здоров’я.

«З 1 жовтня 2021 року програма реімбурсації буде розширена. Пацієнти з розладами психіки та поведінки, з епілепсією, зможуть отримувати ліки безоплатно або з незначною доплатою, лікуючись в амбулаторних умовах. Також НСЗУ адмініструватиме програму реімбурсації лікарських засобів для лікування цукрового та нецукрового діабету. Мова йде про інсуліни та десмопресин», – йдеться у повідомленні.
Наразі, як додали в НСЗУ, триває підготовка нормативно-правових актів для включення інсулінів у програму.
У Нацслужбі здоров’я пояснили, що інсулін залежні пацієнти зможуть отримувати безоплатно або з доплатою – винятково за електронним рецептом.Щоб отримати електронний рецепт, пацієнтам необхідно мати індивідуальний план лікування із визначенням типу та дозування інсуліну.План лікування складає ендокринолог. Тому пацієнтам найближчим часом необхідно прийти на прийом до ендокринолога, щоб лікар створив індивідуальний план лікування в електронній системі охорони здоров’я.

#доступні #ліки #препарати #інсулін #психотропні #безкоштовно #доплата #аптека #рецепт
Оголошення
live comments feed...