• Головна
  • "З вогняного пекла": українські рятувальники повернулися з Греції (ФОТО)
09:45, 17 серпня 2021 р.

"З вогняного пекла": українські рятувальники повернулися з Греції (ФОТО)

Українські рятувальни повернулись із Греції. Там, вони брали участь у ліквідації маштабних пожеж.

Під час їх зустрічі глава МВС Денис Монастирський повідомив, що у міністерстві розробляють проєкт створення Центру протидії природнім стихійним лихам. Передусім він займатиметься ситуаціями в Україні, але й допомагатиме Європі – також. І досвід, який отримали рятувальники у Греції, стане дуже потрібним зараз на службі в Україні.

До слова, дружини й діти понад сотні рятувальників зустрічали їх просто на аеродромі. Зворушливі фото опублікували у пресслужбах МВС та ДСНС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рятувальники #пожежа #греція #повернення #вогонь #зустріч #рідні
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК йдуть на вулиці терміново по українців з 3-ма ознаками, з 1 червня їх призвуть першочергово": мобілізація, повістки
"А так можна було?": працівницю ТЦК, яка заробляла тисячі доларів на ухилянтах, довелося двічі звільняти з роботи через корупцію
"В Україну пре шалене похолодання і гроза, дощ та злива суне з лютою потужністю": прогноз налякав навіть синоптиків
"Зробив те, на що наважувався від лютого 2022 року": відомий шоумен опинився в лавах ЗСУ
Оголошення
live comments feed...