• Головна
  • Тернопільщина увійшла до списку тих областей, де можуть повернути "червону" зону і локдаун?
14:54, 16 вересня

Тернопільщина увійшла до списку тих областей, де можуть повернути "червону" зону і локдаун?

Тернопільщина увійшла до списку тих областей, де можуть повернути "червону" зону і локдаун?

Протягом останніх кількох днів на Тернопільщині різко зросло число нових випадків COVID-19. Зросла і кількість смертельних випадків.

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко в інтерв'ю виданню "Слово і діло" розповів, що Тернопільщину віднесено до числа тих областей, які можуть потрапити до "червоної" зони карантину через високий рівень захворюваності і госпіталізацій.
Разом із Тернопільською областю до такого списку увійшли і місто Київ та Харків,  Чернівецька,  Волинська та Закарпатська області.

"Зараз "рухається" в напрямку червоного рівня епідемічної небезпеки Чернівецька область, потім іде Тернопільська, Волинська, Закарпатська… Хоча в абсолютних цифрах великі показники у Києві, у Харкові, але з розрахунку на 100 тисяч населення все-таки Західна Україна страждає більше. І завантаженість ліжок там більша, і завантаженість ліжок з киснем", - висловився голова МОЗ.

Ляшко наголосив, у разі загрози наднавантаження на систему охорони здоров'я, в областях будуть рекомендувати впровадити "червоний рівень" епідемічної небезпеки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопільщина #зона #локдаун #червона #коронавірус

Коментарі

Оголошення
live comments feed...