• Головна
  • Субсидіантів контролюватимуть: хто ризикує залишитися без виплат
12:28, 30 вересня

Субсидіантів контролюватимуть: хто ризикує залишитися без виплат

Субсидіантів контролюватимуть: хто ризикує залишитися без виплат

Зовсім скоро усіх одержувачів субсидій будуть контролювати. Все через те, що випадки надання неправдивої інформації в документах для отримання субсидій стають все частішають.

Заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко в ефірі "Сніданку з 1+1"  зазначив, що в Україні запровадили державний контроль за дотриманням вимог законодавства під час надання соціальної підтримки - виплати субсидій, зокрема.

"Частину інформації при наданні субсидії ми отримуємо без людини. Тобто українці не носять довідки про доходи, тарифи тощо. Все отримується в режимі автоматичного обміну. За результатами того, що люди на задекларувала, перевіряється інформація через державний реєстр", - каже представник міністерсва.

Заступник міністра зазначає, що важливо при поданні документів на оформлення допомоги, внесити достовірну іформацію, бо її перевірятимуть. 

"Інакше може бути дуже боляче, якщо постфактум буде виявлено, що людина подала недостовірні дані. Штрафів у нас немає. Натомість передбачене повернення незаконно отриманих розмірів субсидій. Такі випадки бувають", - наголоси Музиченко.

Нагадаємо,  призначення субсидій українці можуть перевірити онлайн. Зробити це можна завдяки Єдиному державному реєстру отримувачів субсидій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#субсидія #отримання #перевірка #контроль #вимоги #майно #інформаціясубсиді

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...