• Головна
  • Скільки коштує розлучення в Україні
Новини компаній
10:06, 26 листопада 2021 р.

Скільки коштує розлучення в Україні

Новини компаній

Коли вас зацікавило питання розлучення, або навіть розлучення онлайн, то, напевно, і цікавить фінансова сторона питання. На жаль, усі бюрократичні процедури доволі затратні, адже потрібно сплачувати судовий чи державний збір, в залежності від способу розірвання шлюбу.

1.   Розмір судового збору у справі про розлучення у 2021 та у 2022 році

Станом на 2021 рік для звернення до суду з позовною заявою про розірвання шлюбу необхідно сплатити судовий збір в розмірі 908 грн.

Судовий збір у справі про розлучення у 2022 році збільшиться та становитиме 992,4 грн. Даний платіж є обов’язковим та його не вдасться уникнути, адже якщо ви подасте позовну заяву без квитанції про сплату судового збору, суд залишить таку позовну заяву без руху, надавши вам строк для усунення недоліків. 

Проте, при позитивному вирішенні спору зазначену суму можна стягнути з Відповідача по справі. Дещо меншу суму судового збору доведеться сплатити подружжю, котре звернеться з спільною заявою в порядку окремого провадження, для них сума судового збору у 2021 році становитиме 454 грн., а у 2022 році вже 496,2грн. 

Окремо сплачується вартість послуг адвоката, якщо ви вирішите скористатись професійною правовою допомогою.

Скільки коштує розлучення в Україні, фото-1

2.   Вартість послуг адвоката при розлученні

Послуги адвоката в справі про розірвання шлюбу та їх ціна буде відрізнятись з врахуванням складності справи та регіону. Зазвичай вартість послуг адвоката з розлучення в Києві значно дорожча за ціни в інших містах.

В Україні дедалі частіше громадяни користуються послугами адвокатів віддалено, тим більше, що зараз участь у судових засіданнях можна здійснювати онлайн. Саме тому, послуга з розлучення онлайн, яку надають адвокати та юристи ТОВ «Розлучення Онлайн» стала такою популярною в останні роки.

2.1.        Вартість консультації у справі про розлучення

Під час консультації щодо розірвання шлюбу, адвокату потрібно з’ясувати усі обставини справи. У справі про розірвання шлюбу адвокат повинен врахувати такі обставини: наявність спільних дітей, вік дітей, місце проживання подружжя, наявність майнового спору, наявність спору щодо дітей, утримання іншого з подружжя та дітей після розлучення. Ціна консультації адвоката щодо розлучення коливається від 400 до 1000 грн. у регіонах, та від 500 до 2500 грн. у місті Києві.

2.2.        Вартість послуг зі збору доказів у справі про розлучення

Слід пам’ятати, що до суду при розлученні подаються не просто документи, а докази. Наприклад, свідоцтво про шлюб, це доказ того, що шлюб укладено, а відповідно, є предмет спору. Якщо свідоцтва про шлюб немає, то його потрібно отримати. Якщо клієнт не має можливості отримати таке свідоцтво, то адвокат може отримати такий дублікат за дорученням клієнта. Вартість отримання дублікату свідоцтва про одруження, становить орієнтовно 1000-1500 грн.

2.3.        Вартість підготовки процесуальних документів у справі про розлучення

Адвокат при розлученні готує позовну заяву, а також може допомогти подружжю скласти шлюбний договір. Вартість підготовки заяви та договору для розлучення за спільною заявою, коливається від 4000 до 15000 грн. Вартість залежить від кількості часу, необхідного для складання документів.

2.4.        Вартість представництва та захисту інтересів клієнта в суді або на переговорах

Представництво інтересів клієнта адвокатом у справі про розірвання шлюбу це відповідальне завдання. Важливо розуміти емоційний стан людей та вміти контролювати себе і клієнта, особливо на судових засіданнях, де сторонам так і кортить з’ясувати стосунки. Вартість участі адвоката в одному судовому засіданні у справі про розірвання шлюбу становить від 700 до 2500 грн.

Таким чином, участь адвоката в процесі з розірвання шлюбу, допоможе Вам зберегти час, нерви та суттєво збільшити шанси на позитивний результат у Вашій справі. Адвокати та юристи ТОВ «Розлучення Онлайн», можуть надати вам кваліфікований супровід справи про розірвання шлюбу, за помірними цінами, зберігши не лише Ваш час, а й кошти.

Матеріал підготував: адвокат Олександр Кульчицький

Розлучення онлайн - міф чи реальність? Перегляньте відео

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...