• Головна
  • "Названо вражаючі симптоми штаму "Омікрон", тотальний занепад сил не щадить нікого": медики про загрозу вірусу
15:27, 6 грудня 2021 р.

"Названо вражаючі симптоми штаму "Омікрон", тотальний занепад сил не щадить нікого": медики про загрозу вірусу

"Названо вражаючі симптоми штаму "Омікрон", тотальний занепад сил не щадить нікого": медики про загрозу вірусу

Медики готуються до можливих загроз, викликаних штамом "Омікрон", якого вже було зафіксовано у сусідніх із Україною державах. Лікарі закликають українців поводитися належним чином, не порушувати карантинних обмежень, а також звертатися до медичних працівників за консультаціями при виникненні підозрілих симптомів.

Як інформує "Molbuk", медики з ПАР назвали нетипові симптоми нового омікрон-штаму коронавірусу. У людини піднімається температура та відчувається втома.

Спеціалісти відзначають, що під час зараження новим варіантом COVID-19 не зникають нюх та смак, а спостерігається лише підвищення температури та занепад сил.

Крім того, у більшості пацієнтів також зафіксовано прискорений пульс. Лікарі зазначають, що "Омікрон" насамперед поширюється серед молодих людей - це найбільш вразлива для штаму група населення.

До лікарень надходять люди віком 20-30 років, 65% невакциновані.Нагадаємо, новий штам коронавірусу під кодом B.1.1.529 виявили у Південній Африці 11 листопада. Перші підтверджені випадки зараження датуються 24 листопада. Штам назвали грецькою літерою "омікрон" і вже встигли визнати його небезпеку на рівні Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Також у ВООЗ зазначають, що поки що залишається незрозумілим, чи призводить новий штам коронавірусу до більш тяжкого перебігу хвороби у порівнянні з іншими мутаціями інфекції.

"За попередніми даними, у Південній Африці спостерігається зростання кількості госпіталізацій, але це може бути пов'язане зі збільшенням загальної кількості інфікованих людей, а не із зараженням саме штамом "Омікрон", — припускають в організації.

Тим часом Європейський Союз хоче припинити авіасполучення з Південною Африкою, щоб протистояти поширенню нового варіанту COVID-19.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Медики #науковці #штам #Омікрон #симптоми #загроза
Оголошення
live comments feed...