• Головна
  • "Люди не витримують страждань і втікають, штам "Омікрон" жахає медиків": фахівець про загрозу вірусу в 2022 році (ВІДЕО)
18:01, 14 грудня 2021 р.

"Люди не витримують страждань і втікають, штам "Омікрон" жахає медиків": фахівець про загрозу вірусу в 2022 році (ВІДЕО)

"Люди не витримують страждань і втікають, штам "Омікрон" жахає медиків": фахівець про загрозу вірусу в 2022 році (ВІДЕО)

Світом поширюється страшний штам "Омікрон". В Україні важкі симптоми та ускладнення далі викликає підступний штам "Дельта". Медики закликають українців виконувати лікарські рекомендації. Фахівці продовжують аналізувати особливості штаму "Омікрон" і робити прогнози.

Німецький політолог Олександр Рар в інтерв'ю UKRLIFE.TV розповів про ситуацію із поширенням вірусу.

Він зазначив, що для Німеччини нова масштабна хвиля пандемії стала справжнім сюрпризом. Чимало людей перебуває у важкому психологічному стані.

Медичні працівники не витримують навантаження, звільняються, а це не дозволяє заповнити 30% пустих лікарняних ліжок, адже за пацієнтами просто немає охочих глядіти. На тлі поширення нового штаму політолог зробив свої передбачення щодо розвитку подій у 2022 році.

Детальніше дивіться у відео.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Політолог #медики #штам #Омікрон #загроза #симптоми
Оголошення
live comments feed...