У Тернополі хочуть збудувати підземний торговий центр на кшталт київського “Глобуса” (ФОТО)

На майдані Перемоги в Тернополі могли б збудувати підземний торговий центр на кшталт київського “Глобуса”. Такий проект у 2007 році для ІІ Міжнародного інвестиційного форуму намалював тернопільський дизайнер Юрій Маркович.

Завдяки проекту вдалося б мінімізувати забудову на поверхні, а також з’явилися б нові підземні переходи, пише Доба. Проекту уже 7 років, а це говорить про те, що ніхто ним не зацікавився. А якщо хтось і звертався, то, очевидно порахував, що займатись цим буде невигідно.

Нагадаємо, у лютому цього року у програмі “Особливий погляд”, що вийшла на “5 каналі” серед іншого був презентований проект забудови майдану Перемоги, а саме – будівництва офісно-торгово-розважального центру “Львівська брама”.

Споруда повинна мати вигляд літери “П” і верхнім прольотом розташовуватись над проїжджою частиною вулиці Мазепи. Пізніше чиновники з міської ради заявили, що проект “Львівської брами” – це не більше, ніж студентська робота. У той же час депутати затвердили комунальному підприємству “Тернопільбудінвестзамовник” проект землеустрою щодо відведення ділянки площею 0, 4732 га під зведення закладу торгівлі та громадського харчування. Однак що це буде насправді – “Львівська брама” чи щось інше – наразі невідомо, адже проекту забудови ніхто не презентував. Та й сама територія для будівництва ще не обгороджена.

brama

 

brama4

 

brama2

 

brama5

 

brama6

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі