• Головна
  • "Можуть і не платити": тепловики розповіли, як власникам індивідуального опалення уникнути нарахування коштів за тепловіддачу (ВІДЕО)
10:15, 13 січня
14

"Можуть і не платити": тепловики розповіли, як власникам індивідуального опалення уникнути нарахування коштів за тепловіддачу (ВІДЕО)

"Можуть і не платити":  тепловики розповіли, як власникам індивідуального опалення уникнути нарахування коштів за тепловіддачу (ВІДЕО)

У платіжках за грудень тернополяни, які мають індивідуальне опалення, побачили нові нарахування. Суми шокували багатьох тернополян, адже більшість із них, не розуміють, за що вони повинні сплачувати ці кошти. В декого суми сягають до 700-800 гривень. В Тернопільміськтеплокомуненерго кажуть: це суми за тепловіддачу і їх можна не оплачувати. Але є умова.

Про це повідомляє "ТМЦ.ІНФО".
Якщо співвласники квартир домовляться між собою, що за тепло поза межами квартирних площ будуть платити власники квартир із централізованим опаленням, то ті у кого є індивілуальне опалення можуть ці суми не оплачівати. 
Так пояснив ситуацію заступник директора Тернопільміськтеплокомуненерго Богдан Миськіві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#власники #індивідуальне #опалення #суми #платіжки #теплова #енергія #мзк #розподіл

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Світлана
13 січня, 11:00
Відношуся з розумінням до часткової оплати. Але не сваріть між собою сусідів,а приведіть в Порядок теплосистему,щоб тепло не втрачалося на обігрів землі,а вода на полив підвалів!!!
дерево
13 січня, 12:19
як це можуть не платити? спочатку най суд кились визначить чи було законно оте індивідуальне опалення встановлювати і розбалансовувати всю систему в будинку. хабарі рішають. в майбутньому вийде постанова суду що всі індивідуально підключені зробили це незаконно всупереч будівельним нормам. і зтягнути з них багаторічну компенсацію. уявіть хата куб. 6 граней. стеля підлога стіни. так от є квартири де з усіх сторін гріють плюс дві три труби стояка йдуть по хаті. на вулицю тільки одна сторона і її зазвичай власники індивідуального добре отеплили собі. надворі зима а вних в хатах 18-20 градусів і котел ще не включали. за газ платіжка як за газову плитку. а як так? бо дім теплий, сосіди платять по три тисячі, а ти тіки 300 і каж відріж ти труби , або платіть мені за то що вони йдуть через помешкання.
Наталья
13 січня, 20:20
Установка индивидуального отопления обходиться дорого, но мы пошли на эти траты. Теперь в квартире тепло и в межсезонье. Мы платили за отопление подъезда, но последние два года приходят абсурдные счета. За. 2.5 м2 подъезда счёт на 380 гр. + Плюс абонплата. За что? Мы не пользуемся системой центрального отопления, какая абонплата? более того, за 1 м2 в квартирах с центральным отоплением в нашем доме платят ( и это с учётом и мест общего пользования) 28-32 гр, а нам за 1 м2 подъезда выставляют счёт на 126 гр. В 4 раза дороже. Ходили в теплосеть, но ничего вразумительного нам не ответили, расчет не обосновали. В итоге мы просто перестали платить.
Іван
14 січня, 17:14
Як не стидно робити такі коментарі! А Ви особисто оплачуєте чужі послуги?
Галина
15 січня, 16:11
Дуже цікавий коментар заст. директора Миськіва Богдана, тернополяни з централізованим опаленням як платили за сусідів з індивідуальним, то нехай дальше платять за них , нехай обігрівають індивідуальників транзитними трубами, а наш мер звернувся навіть в Кабмін, щоб залишилось все по- старому, так йому жаль людей, в котрих індивідуальне тепло. Шановне керівництво, змилуйтесь над абонентами з центр. опаленням, скільки можна жити за чужий рахунок? Я оплачую 3000 грн, а сусід 300 грн. Це нормально?
Оголошення
live comments feed...