• Головна
  • "Пригощатиму усіх після перемоги": відомій бабусі, яка пекла паски на руїнах, звели нову піч (ВІДЕО)
11:42, 23 червня

"Пригощатиму усіх після перемоги": відомій бабусі, яка пекла паски на руїнах, звели нову піч (ВІДЕО)

"Пригощатиму усіх після перемоги": відомій бабусі, яка пекла паски на руїнах, звели нову піч (ВІДЕО)

Війна зруйнувала так багато доль та життів українців. Так, історія 83-річної бабусі із Горенки, яка пекла паски посеред руїн свого будинку вразила увесь світ. Жінці цими днями відбудували піч.

Тепер у Віри Пилипівни - нова піч, цілий паркан і перекритий дах. Жінка каже, що після перемоги напече пиріжків та буде всіх пригощати.

Про це розповідає ТСН.ua.

Російські окупанти пошкодили будинок жінки, зруйнували хлів, літню кухню, гараж. Але посеред цієї розрухи вціліла пічка. Після повернення з евакуації, Віра Пилипівна про паски з магазину й чути не хотіла. Тож своїми руками залатала піч і взялася пекти в ній паски. Потім вона роздала людям, бо ні в кого тут нічого не було.

Віра Пилипівна на розповіла журналістам, що дуже рада новій печі. Вона каже, що ця ще краще за стару, адже тепер вона може спекти ще більше пасок, щоб пригощати ними людей.

Донька Віри Пилипівни Тетяна розповідає, що після сюжету ТСН її матір стали впізнавати по всьому світу.

"Люди, які бачили ці сюжети, приїжджають і кажуть: боже, яка це була радість для всіх. Побачили, що живі, що є життя, є мета. Життя продовжується", - каже Тетяна.

Розчулила історія незламної 83-річної Віри Пилипівни з Горенки і пічників. Тож вони одразу взялися міркувати, що ж можуть для неї зробити.

"Коли обговорювали ідею, багато хто відгукнувся. Відгукнулися не тільки майстри, які готові приїхати і на добровільних основах зробити якусь роботу, а ще й відгукнулися наші партнери-постачальники і дали нам матеріали", - каже член Всеукраїнської гільдії пічників Дмитро Носов.

Жінка із зятем стару піч розібрали самостійно. Пані Віра про таку піч ще два місяці тому й не мріяла. А нині не встигає дякувати всім, хто їй допомагає в такий скрутний час. Жінка розповідає, що хоч і ворожа військова техніка понищила її будинок, зараз їй допомагають його відбудувати. До зими планують впоратись. Віра Пилипівна каже, що після перемоги пригостить усіх пиріжками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#віра_пилипівна #піч #відновили #паски #руйнація
live comments feed...