• Головна
  • Мешканці кількох вулиць у Тернополі два дні будуть без води
10:15, 5 жовтня 2022 р.

Мешканці кількох вулиць у Тернополі два дні будуть без води

Мешканці кількох вулиць у Тернополі два дні будуть без води

11-12 жовтня на деяких вулицях Тернополя не буде холодної води.

Про це повідомляє "Тернопільводоканал".

"З 9 години 11 жовтня до 20 години 12 жовтня буде припинено водопостачання за адресами: проспект Злуки, 33-43 (непарна сторона) та 15 Квітня, 1, – поінформували у "Тернопільводоканалі".

"Водопостачання буде відсутнє у зв’язку зі заміною аварійної ділянки мережі на проспекті Злуки та перепідключенням нової водопровідної мережі. Просимо з розумінням сприймати тимчасові незручності та заздалегідь зробити запаси води", – повідомили водоканалівці. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#холодна_вода #відсутня #тернопіль #ремонт #вулиці
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
"Українцям назвали новий тариф на газ з 1 липня, люди до такого не готувалися": скільки доведеться платити за 1 кубометр
"З 1 липня на 4 групи людей очікує колосальне збільшення пенсій, суми виростуть у рази": названі вимоги для нових виплат
Оголошення