• Головна
  • "До трагедії займався волонтерством": під час розмінування загинув 42-річний суддя, з'явилося фото загиблого (ФОТО)
12:00, 31 жовтня 2022 р.

"До трагедії займався волонтерством": під час розмінування загинув 42-річний суддя, з'явилося фото загиблого (ФОТО)

"До трагедії займався волонтерством": під час розмінування загинув 42-річний суддя, з'явилося фото загиблого (ФОТО)

Звістка про страшну трагедію приголомшила Україну: під час розмінування звільненої від окупантів української землі загинув суддя Дмитро Константинов.

Фотографію загиблого оприлюднили в мережі Фейсбук.

"29 жовтня загинув 42-річний суддя Дмитро Константинов, допомагаючи розміновувати звільнені території Харківщини у с. Борщова. До того він займався волонтерством",- ідеться у повідомленні.

Також підписуйтеся на наш Telegram-канал, де багато цікавих новин, фото і відео!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#РФ #війна #Україна #розмінування #загибель #суддя
Останні новини
ТОП новини
"З 1 липня ТЦК шукатиме усюди 4 категорії чоловіків, їх терміново мобілізують у першу чергу": мобілізація та повістки
"Злива і люта гроза сунуть в Україну на тлі несамовитої спеки, дощ литиме на авто майже всюди": куди пре навіжена негода?
Які дитячі табори працюють у Тернополі цього літа та як туди записатися
"Дощ і потужна гроза вдарять прямо завтра в областях України, жахлива спека накриє цілі регіони": куди суне злива і негода?
Оголошення
live comments feed...