![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
09:01, 3 лютого 2023 р.
"Він завжди був надійною людиною": поховали бійця з Тернопільщини (ФОТО)
!["Він завжди був надійною людиною": поховали бійця з Тернопільщини (... "Він завжди був надійною людиною": поховали бійця з Тернопільщини (ФОТО)](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Шумській громаді попрощалися із 53-річним захисником Валерієм Сухоруковим, який помер у лікарні в м. Житомир.
Віддати шану Герою прийшли рідні, близькі, жителі громади, представники влади, духовенство. У храмі Різдва Пресвятої Богородиці с. Сураж відбулась панахида за військовим. Поховали Валерія у рідному селі Мала Боровиця Хмельницької області під залпи почесної варти.
"У пам’яті друзів та односельчан він назавжди залишиться щирою, працьовитою та надійною людиною. Шумська громада висловлює щирі співчуття рідним захисника з приводу важкої втрати. Пам’ятатимемо кожного Героя, який заплатив найвищу ціну задля миру та майбутнього для України", – йдеться в повідомленні Шумської громади.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео! https://t.me/ternopil0352
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
18:55, 18 липня
12:27, 25 липня
13:02, Вчора
10:48, 23 липня
live comments feed...