• Головна
  • "Проблеми виникають там, де реформа впроваджується в одну мить": у ПЦУ відреагували на рішення УГКЦ щодо зміни церковного календаря
09:03, 7 лютого 2023 р.

"Проблеми виникають там, де реформа впроваджується в одну мить": у ПЦУ відреагували на рішення УГКЦ щодо зміни церковного календаря

"Проблеми виникають там, де реформа впроваджується в одну мить": у ПЦУ відреагували на рішення УГКЦ щодо зміни церковного календаря

ПЦУ швидко відреагувала на рішення УГКЦ щодо змін церквоного календаря.

Про подальші наміри ПЦУ повідомив заступник голови управління зовнішніх церковних зв'язків ПЦУ, митрополит Білоцерківський Євстратій Зоря.

"У зв’язку з рішенням УГКЦ щодо календаря мав би нагадати, що Синод ПЦУ вже ухвалив рішення, що громади, які бажають перейти на новий стиль - можуть це зробити за відповідною процедурою.

Також питання про загальну календарну реформу винесене на розгляд Архієрейського Собору, який збереться в травні. До 1 вересня, коли починається новий церковний рік, час ще є.

На мою думку, як одного з членів Архієрейського Собору, є всі аргументи та підстави прийняти позитивне рішення, одночасно забезпечивши можливість громадам, які цього бажають, зберегти попередню календарну традицію.

Бо досвід реформ в минулому свідчить: проблеми виникають там, де реформа впроваджується «в одну мить», без підготовки, «згори» та без можливості альтернативи для тих, хто не готовий до її сприйняття.

Дотепер наша Церква діяла в дусі протилежному: поступовість, обмірковування всіх аргументів, надання альтернативи. Впевнений, що саме такий шлях - найкращий", – написав Зоря.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#церковний календар #Заря #ПЦУ #УГКЦ
Оголошення
live comments feed...