• Головна
  • В росіян паніка: вино з Криму у супермаркеті Санкт-Петербурга визнали українським (ФОТО)
14:29, 28 лютого 2023 р.

В росіян паніка: вино з Криму у супермаркеті Санкт-Петербурга визнали українським (ФОТО)

В росіян паніка: вино з Криму у супермаркеті Санкт-Петербурга визнали українським (ФОТО)

В одному з російських супермаркетів  продають вино з  тимчасово окупованого Криму. На ньому стоїть маркування з синьо-жовтим прапором.

Про це повідомляє 24 канал.

Вино виготовляють на заводі в Ялті. І його визнали "продукцією з України". Відповідну наліпку розмістили на полиці.

Росіяни у соцмережах обурюються таким рішенням супермаркету. Вони закликають розібратися з директором магазину й "скинути йому на голову холодильник".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вино #кримське #росіяни #виготовляють #ялта

Коментарі

ТОП новини
ТЦК позбавляє бронювання і забирає осіб з такими ознаками, лиш 10 категорій людей не чіпатимуть: мобілізація, повістки
"ТЦК вирушає в потрібні 4 місця по чоловіків, повістки раптово накриють там групи людей": мобілізація набирає обертів, ВЛК
ТЦК прямує терміново по чоловіків цих груп у всі можливі місця, не забиратимуть лише осіб 5 категорій: мобілізація, повістки
"Потужна злива насувається на деякі області України, грози і дощі вдарять з лютою силою вже завтра": де чекати на негоду?
Оголошення
live comments feed...