• Головна
  • "Виглядає, що Бог не чує молитов": священник з Тернополя разом з блогерами реалізовує цікавий відеопроект, щоб помогти людям здолати кризу
13:02, 1 березня 2023 р.

"Виглядає, що Бог не чує молитов": священник з Тернополя разом з блогерами реалізовує цікавий відеопроект, щоб помогти людям здолати кризу

Троє священників-блогерів Української греко-католицької церкви розповідають про Великий піст у щоденних відео-зверненнях у соцмережах. Під час розповідей вони цитують уривки зі Святого Письма та пояснюють їх. Проєкт назвали "За пости".

Проєкт "За пости": троє священників публікують у соцмережах щоденні відеозвернення

Проєкт "За пости": троє священників публікують у соцмережах щоденні відеозвернення

Один із організаторів проєкту – отець Сергій Гончаров, його ще знають, як Падре Сержа.

"Зараз, у в часи війни, є багато людей, які переживають духовну кризу, багато хто перестав молитися, бо виглядає так, немовби Бог не чує молитов. Чимало людей реально переживають темряву і самотність. І у нас сьогодні є нагода дійти до людей", – розповідає отець.

Отець Сергій Гончаров (Падре Серж)

Отець Сергій Гончаров (Падре Серж)

Отець Сергій Гончаров (Падре Серж). Фото: Падре Серж

Відео публікують щоранку протягом перших трьох тижнів Великого посту. Священник-блогер із Закарпаття Тарас Бровді розповів про вплив посту на людину.

"Один американський проповідник сказав, що перший гріх Адама і Єви був пов’язаний з їжею, то задумаймося: "Може нам варто навчитися контролювати себе у плані споживання, у плані того, що ти їси, що ти споживаєш для того, аби виходити зі стану гріха".

Отець Тарас Бровді

Отець Тарас Бровді

Отець Тарас Бровді. Фото: отець Тарас Бровді

У першому своєму зверненні отець з Тернополя Роман Демуш розповів уривок з Євангелії про спокуси Ісуса у пустелі.

"Ісус особисто ці три спокуси злого переміг. Він вказує нам ліки, якими ми можемо перемогти спокуси. Це глибоке внутрішнє життя, віра в Бога та впевненість в його любові. Так важливо не вступати в жоден діалог зі злом".

Отець Роман Демуш

Отець Роман Демуш

Отець Роман Демуш. Фото: отець Роман Демуш

Такий проєкт створили три роки тому, коли в Україні запровадили карантин, розповідає отець Роман Демуш.

"Цьогоріч тематика є особливою. Ми говоримо про спокуси Ісуса у пустелі, кожен тиждень ми аналізуємо одну зі спокус, щоб десь застерегти від неї молодих людей".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#блогери #священники #піст #проект
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
Оголошення
live comments feed...