• Головна
  • Стало відомо, коли опалювальний сезон завершиться в Тернополі
11:31, 13 березня 2023 р.

Стало відомо, коли опалювальний сезон завершиться в Тернополі

Стало відомо, коли опалювальний сезон завершиться в Тернополі

Коли в Тернополі завершиться опалювальний сезону 2022-2023? Про це ефірі програми “Наше місто Тернопіль” розповів заступник міського голови Владислав Стемковський.

За його словами,  з прогнозів, які ми бачимо на найближчий тиждень, потепління буде навіть до +15 в окремі дні. Одночасно, буде декілька днів, коли температура буде опускатись до 0, особливо в нічний період. Припиняти подачу теплоносія зараз не можна, але тільки будуть стабільні температури, ми відразу будемо виключати систему централізованого теплопостачання, але залишати гарячу воду. Все залежить від того, наскільки “Нафтогаз” буде визначати ліміти газу для нашого міста.

Однак, як зазначив заступник міського голови, у Тернополі вже траплялись випадки, коли опалювальний сезон завершували в травні через холодну весну. Були також і роки, коли подачу тепла припиняли наприкінці березня, якщо дозволяли температурні показники.

"Будемо дивитись на реальну ситуацію. Прогнозуємо, що, можливо, це буде в кінці березня, будемо орієнтуватись на температурний режим. Перепалювати і тратити газ дарма, зрозуміло, що ми не будемо, – розповів у ефірі Владислав Стемковський. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #опалення #погода
Останні новини
Оголошення
live comments feed...