![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
12:15, 30 листопада 2023 р.
Посмертно: троє Героїв з Тернопільщини посмертно отримали звання - "Почесний громадянин Тернопільської області"
![Посмертно: троє Героїв з Тернопільщини посмертно отримали звання - ... Посмертно: троє Героїв з Тернопільщини посмертно отримали звання - "Почесний громадянин Тернопільської області"](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні, 30 листопада, під час чергового засідання сесії Тернопільської обласної ради було присвоєно посмертно звання "Почесний громадянин Тернопільської області" трьом воїнам.
Про це повідомив Володимир Болєщук на своїй Facebook-сторінці.
"Звання "Почесний громадянин Тернопільської області" посмертно присвоєно трьом воїнам з Тернопільщини, які загинули в боротьбі за незалежність України - Сергію Володимировичу Королю, який загинув 24 лютого 2023 року в районі населеного пункту Масютівка Харківської області, Віталію Мирославовичу Дереху, який загинув 28 травня 2022 року в районі міста Попасна на Луганщині, Михайлу Васильовичу Цимбалістому, який загинув 14 вересня 2019 року від кульового поранення в районі населеного пункту Павлопіль Донецької області, - відзначив Володимир Болєщук, заступник голови Тернопільської обласної ради. - Нагадаю, що вручення посвідчення та нагрудного знака «Почесний громадянин Тернопільської області» супроводжується також виплатою одноразової грошової винагороди у розмірі десяти мінімальних заробітних плат родинам полеглих воїнів".
Вічна пам'ять і слава нашим Героям!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:01, 18 липня
13:03, Вчора
10:48, 23 липня
15:27, 16 липня
16:50, 16 липня
live comments feed...