• Головна
  • На Тернопільщині в останню дорогу провели загиблого військовослужбовця (ФОТО)
12:15, 1 березня 2024 р.

На Тернопільщині в останню дорогу провели загиблого військовослужбовця (ФОТО)

На Тернопільщині в останню дорогу провели загиблого військовослужбовця (ФОТО)

На Тернопільщині провели в останню дорогу військовослужбовця з села Великі Загайці Олександра Анімушка. Серце захисника зупинилося 23 лютого у запорізькій лікарні.

"Чоловік був старшим солдатом, водієм-електриком відділення управління другої батареї механізованого батальйону однієї з військових частин.
До місця вічного спочинку воїна проводжали у скорботі та у сльозах.
"Похоронна процесія розтягнулася на кількасот метрів. Останню шану Герою віддали родина, друзі, представники влади, духовенство, односельці, усі небайдужі. Поховали спочилого військового на місцевому кладовищі з усіма почестями. Вічна пам'ять, шана і слава воїну, що до останнього виконував обов'язок, захищаючи Україну і усіх нас", – повідомили на Фейсбук-сторінці Великодедеркальської ОТГ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#анімушка #похорон #поховали
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення