• Головна
  • У місті на Тернопільщині планують підняти тарифи на водопостачання
16:07, 14 березня

У місті на Тернопільщині планують підняти тарифи на водопостачання

У місті на Тернопільщині планують підняти тарифи на водопостачання

У місті Теребовля, що на Тернопільщині, планують підвищити тарифи на водовідведення та водопостачання.

Як інформують "Тернополяни", у Теребовлянській міській раді повідомили, що наявні тарифи не покривають витрат комунального підприємства.

"Діючі тарифи на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення не покривають витрат підприємства на надання послуг з постачальниками електроенергії, матеріалів, запасних частин та палива а також здійснювати оновлення матеріально-технічної бази", - відзначили у мерії.

Відтак, пропонують встановити нові тарифи на воду - розрахунковий (плановий) тариф по наданню послуг з централізованого водопостачання складає – 35,63 грн. за 1 м3 (з ПДВ), розрахунковий (плановий) тариф по наданню послуг з централізованого водовідведення складає – 5,04 грн. за 1 м3 (з ПДВ), разом 40,67 грн за метр квадратний.

"Перегляд тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення є необхідним заходом для належного функціонування підприємства. Зауваження і пропозиції щодо планових тарифів від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 7 календарних днів з дня опублікування цього повідомлення до 22.03.2024 року , згідно Наказу Мінрегіону від 05.06.2018 №130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги (з обгрунтуванням такої необхідності)» за адресою: вул. Шевченка , 16 м. Теребовля Тернопільської обл., e-mail: [email protected] та Князя Василька, 104 а приймальня Теребовлянської міської ради (із зазначенням в темі листа «зауваження і пропозиції до тарифів»). Довідки за телефонами : тел. + 380960964984 , тел. (03551) 2-19-72", - наголосили у Теребовлянській міській раді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тарифи #комунальні_послуги
Оголошення
live comments feed...