• Головна
  • Березовий сік: реальні властивості і популярні міфи
11:45, 19 березня 2024 р.

Березовий сік: реальні властивості і популярні міфи

Березовий сік: реальні властивості і популярні міфи

Чимало людей чули про корисні властивості березового соку. Але чи справді він такий корисний, як про нього говорять? У цій статті ми розглянемо найпоширеніші міфи та факти про березовий сік, щоб ви могли зробити обґрунтоване рішення щодо його вживання.

Шкода березового соку

Так, все вірно, березовий сік дійсно може нашкодити. Однак, статися це може тільки в деяких випадках. Наприклад, якщо у вас є алергія на пилок берези, якщо ви страждаєте від будь-яких хвороб шлунково-кишкового тракту, особливо у стадії загострення. Також не рекомендується пити березовий сік при гострій формі сечокам'яної хвороби, людям, що мають індивідуальну непереносимість до компонентів березовиці та дітям до 12 місяців.

Корисні властивості березового соку

Березовий сік містить вітаміни: В1, В2, В4, В5, В6, В9, В12, С, D, Е, РР, макро- та мікроелементи: залізо, калій, кальцій, магній, натрій, фосфор, алюміній, марганець, мідь, цирконій, нікель, титан, стронцій, кремній, барій. Також сапоніни, органічні кислоти, дубильні речовини, фітонциди, вуглеводи, цукри (глюкоза, фруктоза, сахароза) та ефірні масла.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#березовий сік #користь #шкода. вітаміни #нирки
ТОП новини
У травні в Україні вдарить потужний мороз, навіть експерти налякані такою температурою: гроза і град сунуть на тлі шквалів
ТЦК ідуть з терміновими перевірками у ці місця по чоловіків, лише 8 категорій осіб чіпати не будуть: мобілізація, ЗСУ (ВІДЕО)
Худоба тероризує селище на Тернопільщині, дійшло до крові: люди просять владу про допомогу (ВІДЕО)
Мороз вдарить раптово прямо завтра, в Україні такого стрибка температури не чекали: в якій області рине дощ і злива?
Оголошення
live comments feed...