![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
11:30, 11 квітня
У Тернополі на одній із вулиць замінять 50-річну водопровідну мережу (ФОТО)
![У Тернополі на одній із вулиць замінять 50-річну водопровідну мереж... У Тернополі на одній із вулиць замінять 50-річну водопровідну мережу (ФОТО)](/dist-assets/images/cap.jpg)
Приблизно місяць кипітиме робота на проспекті Степана Бандери у Тернополі. Водоканалівці розпочали замінювати там водопровідну мережу та запірну арматуру.
Про це повідомили на Facebook-сторінці "Тернопільводоканалу".
"Невдовзі місце старої труби, яка прослужила добрих пів століття, займе новенька, поліетиленова. Її діаметр – 560 мм. Труба "заляже" під дорогою неподалік Збаразького кільця, але на час ремонтних робіт рух транспорту не перекриватимуть. Фахівці скористаються безтраншейним методом. Тобто, помістять нову трубу у "футляр" її попередниці", – зазначили у комунальному підприємстві.
У водоканалі кажуть, що такі роботи є досить трудомісткими і тому відбуватимуться у кілька етапів. Спершу комунальники мають замінити старі засувки на нові, потім екскаватором розкопати землю і почати встановлення нової труби.
"Після цього ставимо розподільчі засувки та підключаємо трубу до мережі. А тоді фінальний етап – наведення благоустрою", – розповів майстер відділу водопровідних мереж Руслан Бойчук.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
18:55, 18 липня
16:50, 16 липня
16:50, 16 липня
10:48, 23 липня
live comments feed...