• Головна
  • Дизайн сайту: топ-5 секретів успішних сайтів
Новини компаній
10:06, 15 квітня

Дизайн сайту: топ-5 секретів успішних сайтів

Новини компаній

Всі клієнти знаходяться в інтернеті – якщо чітко засвоїти даний постулат, стає зрозумілою важливість онлайн присутності для бізнесу. Перше, з чим взаємодіє відвідувач веб-ресурсу – візуальні елементи: при створенні сайту вони відіграють величезну роль. Потрібно приділити особливу увагу використанню графічних елементів, інфографіки, різних кольорів – це допомагає потенційному клієнту зачепитися поглядом і втриматися на сайті.

Дизайн сайту: топ-5 секретів успішних сайтів, фото-1

Як зробити сайт цікавим та успішним?

Розкриємо топ-5 секретів успішних сайтів, які приваблюють відвідувачів приємним візуальним оформленням.

  • Продуманий стильний дизайн сайту з привабливими колірними схемами, продуманою композицією створює приємне візуальне враження.
  • Використання зрозумілих шрифтів, що легко сприймаються, цікавих колірних комбінацій забезпечує максимальну читабельність тексту.
  • Якісні, релевантні графічні елементи: фотографії, іконки, ілюстрації привертають увагу, формуючи емоційний зв'язок з запропонованим контентом.
  • Інтуїтивно зрозуміла навігаційна структура допомагає гостям сайту швидко орієнтуватись, знаходити необхідну інформацію.

Додавання інтерактивних функцій, анімованих елементів також покращує користувальницький досвід, робить сайт привабливішим.

Правильне використання інфографіки

Наразі трендом є використання інфографіки під час створення сайтів. Варто дотримуватись деяких правил та рекомендацій.

Інфографіка має бути зручною для сприйняття, лаконічною, містити максимально важливу інформацію. Необхідно відстежувати її відповідність тематиці сайту, забезпечити зв'язок із контекстом конкретного ресурсу. Не забувайте, що головна мета застосування – допомогти користувачеві краще зрозуміти пропоновану інформацію: наприклад, надати зображення пропонованого товару у різних ракурсах.

Не забувайте про правильне використання кольорів. Різні відтінки та кольори застосовуються для формування у покупця емоційних асоціацій, усунення фокусу уваги на важливі деталі. Загалом, інфографіка має легко сприйматися, забезпечувати швидке отримання необхідної інформації.

Підвищити впізнаваність бренду наразі допоможе грамотно підібрана колірна гама. Щоб запам'ятатися гостям та клієнтам, варто використовувати графічні елементи: бекграунди, іконки, певні текстури, шрифти. Отже, кольори заднього плану та шрифтів вибираються відповідно до базового стилю, цілей ресурсу. Яскраві та насичені відтінки викликають почуття ентузіазму, привертають увагу, а от пастельні, нейтральні – формують атмосферу надійності, спокою.

Щоб виділятися на тлі конкурентів, радимо замовити ексклюзивний, професійно створений сайт у студії Redstone. Пам'ятайте, що перше враження не можна створити двічі: зміцнюйте імідж компанії з першого погляду!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Водії не чекали таких радикальних заходів від ТЦК, автомобілі масово перевірятимуть": мобілізація, повістки і покарання
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
Оголошення
live comments feed...