• Головна
  • Резонансна стрілянина на Тернопільщині, військовий вбив людей: фігуранту вручили підозру
14:39, 16 серпня 2024 р.

Резонансна стрілянина на Тернопільщині, військовий вбив людей: фігуранту вручили підозру

Резонансна стрілянина на Тернопільщині, військовий вбив людей: фігуранту вручили підозру

Сьогодні, 16 серпня, слідчі поліції під процесуальним керівництвом Тернопільської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону оголосили фігуранту підозру у вчиненні злочину, передбаченого п. 1 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство двох осіб) Кримінального кодексу України. 

Про це повідомив начальник поліції Тернопільщини Сергій Зюбаненко.

"Підозрюваний затриманий відповідно до ст. 208 КПК. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою", - зазначив очільник поліції.

Слідчі розглядають кілька версій, одна з яких – трагедія сталася на соціально-побутовому ґрунті або через стан здоров’я.

Нагадаємо, 15 серпня у селі на Тернопільщині чоловік у військовій формі відкрив стрілянину по людях такое загинули. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #стрілянина по людях

Коментарі

ТОП новини
"ТЦК масово мобілізує людей цього віку, призвуть навіть чоловіків із хворобами": мобілізація з 1 червня, повістки, ВЛК
"Град вперіщить з лютою силою прямо завтра, гроза і дощ насувається на тлі заморозків": навіть фахівці налякані прогнозом
"Тарифи на світло та газ з 1 червня, такого від цін українці не чекали": людям розповіли, скільки доведеться платити влітку
Остаточний тариф на електроенергію з 1 червня назвали, така ціна буде наступні 5 місяців: кому доведеться платити більше
Оголошення
live comments feed...