• Головна
  • У Тернополі рятувальники допомогли жінці, яка залишилась лежачою у замкненій квартирі
11:15, 20 вересня 2024 р.

У Тернополі рятувальники допомогли жінці, яка залишилась лежачою у замкненій квартирі

У Тернополі рятувальники допомогли жінці, яка залишилась лежачою у замкненій квартирі

У Тернополі рятувальники допомогли відкрити двері до квартири, де мешкала жінка й впродовж кількох днів не виходила на зв'язок.

Про це повідомляє ГУ ДСНС у Тернопільській області.

Сталося подія у Тернополі на вул. Протасевича.
Після потрапляння до квартири, 77-річну жінку виявили лежачою на підлозі у свідомості. Оскільки місцева мешканка потребувала медичної допомоги, працівники ДСНС транспортували потерпілу до карети екстреної медичної допомоги для госпіталізації до лікувального закладу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рятувальники

Коментарі

ТОП новини
ТЦК позбавляє бронювання і забирає осіб з такими ознаками, лиш 10 категорій людей не чіпатимуть: мобілізація, повістки
"ТЦК вирушає в потрібні 4 місця по чоловіків, повістки раптово накриють там групи людей": мобілізація набирає обертів, ВЛК
"Дощі та грози насуваються на цілий регіон України, завтра злива накриє конкретну місцевість": температура приголомшить
"ТЦК зробить це із чоловіками з інвалідністю, скоро повістки накриють людей цих категорій": мобілізація, повістки, ВЛК
Оголошення
live comments feed...