• Головна
  • У Тернополі оперативно затримали заїжджого рецидивіста, який вкрав цінну річ з камери схову
12:13, 16 січня 2025 р.

У Тернополі оперативно затримали заїжджого рецидивіста, який вкрав цінну річ з камери схову

У Тернополі оперативно затримали заїжджого рецидивіста, який вкрав цінну річ з камери схову

Фігурант – 44-річний житель Харківської області, раніше судимий за майнові злочини. За крадіжку, вчинену в умовах воєнного стану, йому загрожує до восьми років позбавлення волі.

Жертвою крадія стала місцева жителька. Жінка повідомила, що у неї викрали планшет, який вона залишила у камері схову торгового центру. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група Тернопільського районного управління поліції. Суму завданих збитків потерпіла оцінила в понад 17 000 гривень.

Проведеними оперативно-розшуковими заходами співробітники кримінальної поліції встановили, що до злочину причетний 44-річний мешканець Харківської області, який вже потрапляв в поле зору за скоєння аналогічних злочинів.

Слідчі поліції розпочали кримінальне провадження відповідно до ч. 4 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про повідомлення фігуранту про підозру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#крадіжка #торговий центр
Останні новини
ТОП новини
"Мобілізація 60-річних чоловіків наближається, ТЦК хоче призвати пенсіонерів з цими ознаками": нові заходи і ВЛК
"Пенсійне посвідчення більше не діятиме, літні українці платитимуть за проїзд": на який транспорт пропаде пільга
"Тарифи на газ і світло зростуть з 1 серпня, уряд оновив ціни на комунальні послуги": скільки платитимуть прості люди
Полийте помідори цим у липні: урожай достигне швидше, а плоди будуть великими і солодкими
Оголошення