• Головна
  • Проломив брату голову шифером: жахливий злочин на Тернопільщині
11:15, Сьогодні

Проломив брату голову шифером: жахливий злочин на Тернопільщині

Проломив брату голову шифером: жахливий злочин на Тернопільщині

Жителя Підгаєцької громади поліцейські підозрюють у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень братові.

Після спільного розпивання алкоголю один з родичів шматком шиферу проломив голову іншому. Потерпілого з важкими травмами госпіталізували.

На лінію 102 надійшло повідомлення від жителів села Лиса Підгаєцького району про те, що місцевий житель наніс тяжкі тілесні ушкодження своєму братові.

Потерпілого було доправлено до лікарні в обласному центрі, а співробітники відділу поліції №1 міста Бережани  розшукали зловмисника.

Той ховався у лісі. Своєї провини не заперечував, розповів, що брат виганяв його з подвір’я, бив і тоді він не стримався і, знайшовши шматок шиферу, завдав йому декілька ударів по голові.

Зловмисника затримали в порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу. Йому оголошено підозру за статтею 121 (ч.1) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Агресія
ТОП новини
"Мобілізація у вересні сягне нових масштабів, ТЦК іде шукати осіб із цими 3-ма професіями": повістки накриють навіть літніх
"Мобілізація посилюється новим законом, студенти масово втратять відстрочку і потраплять у ТЦК": кого мобілізують зразу?
"Мороз і шалений снігопад ввірвуться в цей регіон України, злива та дощ вперіщать незабаром": куде пре похолодання?
"ТЦК позбавить цих людей бронювання і вручить бойові повістки, осіння мобілізація посилюється": кого призвуть першими?
Оголошення