
13:30, 20 квітня
"Пів століття служіння": священника з Тернопільщини відзначив митрополит Епіфаній (ФОТО)

На Тернопільщині відзначили багаторічне служіння священника, настоятеля Вознесенської церкви села Новосілка та Троїцького храму села Полупанівка, протоієрея Михайла Карпця, якого нагородили єпархіальною відзнакою та орденом святого Архистратига Михаїла від митрополита Київського і всієї України Епіфанія. Високу нагороду присудили з нагоди 50-річчя священничих свячень. Це визнання багаторічної праці отця Михайла, його духовного служіння та внеску у розвиток церковного життя.
Про це йдеться на Facebook-сторінці церкви Вознесіння Господнього села Новосілка Скалатської ОТГ, пише 0352.ua.
"Ще раз щиро вітаємо Вас із величним і благословенним ювілеєм — 50-річчям священничої хіротонії! Це не просто дата, а ціле життя, віддане Богові, Церкві та людям. За ці роки Ви стали для нас справжнім духовним батьком — мудрим наставником, щирим порадником і прикладом живої віри. Разом із Вами зростали цілі покоління: ті, хто ще дітьми приходили до храму, сьогодні вже ведуть своїх дітей і навіть онуків та правнуків. І в кожному з них є частинка Вашої праці, любові та молитви. Особливо радіємо і пишаємося, що Ваша багаторічна відданість служінню була гідно відзначена — нагородою єпархії та орденом святого Архистратига Михаїла від митрополита Київського Епіфанія. Це велике визнання Вашого служіння і щедрих духовних плодів. Нехай Господь і надалі укріпляє Вас, дарує міцне здоров’я, силу духу і мир у серці. Бажаємо перемогти всі хвороби й негаразди, відчувати щоденну Божу опіку та любов людей, яким Ви присвятили своє життя", - йдеться у повідомленні.

У Церкві підкреслюють, що така відзнака є знаком поваги до вірності покликанню та багаторічної відданості людям і служінню Богу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.