
12:28, Сьогодні
87-річна жінка зникла на Тернопільщині: поліція просить допомогти розшукати

Працівники Чортківського районного управління поліції активно розшукують 87-річну Ніну Прокопівну Косолап, яка народилася у 1939 році і проживає в Чорткові.
15 серпня, приблизно о 20:00, жінка вийшла з дому і досі не повернулася. Наразі її місцеперебування залишається невідомим. За інформацією поліції, Ніна має певні проблеми зі здоров’ям і може бути дезорієнтованою. На момент зникнення мобільного телефону при собі вона не мала.
Ось кілька прикмет зниклої: Ніна Косолап має зріст близько 170–175 сантиметрів, худорляву статуру. Волосся сиве, до плечей, з рудуватим відтінком, очі — світло-сірі. На момент зникнення жінка була одягнена у білу футболку з дрібним квітковим візерунком, темно-зелені штани та темні капці.
Поліцейські звертаються до всіх, хто міг бачити Ніну після її виходу з дому або знає, де вона може бути. Якщо у вас є будь-яка інформація про місцеперебування Ніни Косолап, будь ласка, повідомте поліцію за телефонами:
- 098-743-71-78,
- 097-176-96-16 102.
Кожна інформація може стати вирішальною у пошуках зниклої жінки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок в Одесі 2026: де відпочити, що подивитися та куди піти?
Партнерський спецпроєкт
11:10
ТОП новини
Оголошення
12:27, 10 серпня
10:50, 11 серпня
10:55, 11 серпня
12:09, 14 серпня
12:09, 14 серпня