• Головна
  • Через неполадки з каналізацією тернопільській під`їзд перетворився на туалет
10:00, 15 листопада 2013 р.

Через неполадки з каналізацією тернопільській під`їзд перетворився на туалет

- У нашому під'їзді так смердить, що дихати просто неможливо, - поскаржилася журналістам тернополянка Марія. - Таке враження, що живемо в туалеті.

Від неприємного запаху потерпає весь під'їзд у будинку на просп. Бандери, 72. Такі аромати виникли через неполадки із каналізацією, розповідає Марія.

- Мешканці будинку вже не раз зверталися в жек, аби там щось зробили, - каже вона. - Звідти приходили робітники, щось ремонтували, але ситуація особливо не змінилася. Пахне і далі. Допоможіть нам, бо терпіти далі не можемо.

Темою розмови з журналістами 20 хвилин була робота тернопільських жеків. Так, Володимир Гриців поцікавився результатами двомісячника, під час якого перевіряли якість роботи жеків.

- Пригадую, раніше міськрада анонсувала, що за результатами цих перевірок оберуть найгірший жек у Тернополі і можливо, навіть припинять з ним співпрацю, - каже наш читач. - Але цього не сталося. Чи всі наші жеки такі хороші?

З цим питанням журналісти звернулися у відділ зв'язків з громадськітю та ЗМІ міськради.

- Метою двомісячника було не визначити найгірший жек, а покращити якість послуг, які вони надають, - повідомили у відділі. - Тож рейтингування було б суб’єктивним. Оскільки, для прикладу, одне підприємство обслуговує 6 % будинків міста, а інше -16. Тому й кількість скарг та виявлених недоліків значно відрізняється. Загалом в рамках двомісячника обстежили понад 250 будинків, перевірили роботу 12 підприємств, склали 4 попередження та винесли 5 доган.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...