• Головна
  • В Тернополі наведуть лад з парковками
15:20, 24 лютого 2011 р.

В Тернополі наведуть лад з парковками

Міська рада оприлюднила проект Положення про порядок проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання для організації паркування транспортних засобів. Даним Положенням визначаються умови підготовки, подання документів та проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання для організації паркування транспортних засобів а також визначення переможців конкурсу.

Метою проведення конкурсу є впорядкування паркування транспортних засобів на території м. Тернополя, забезпечення безпечних і комфортних умов учасникам руху на вулично-дорожній мережі, збільшення пропускної спроможності проїжджої частини автомобільних доріг і вулиць міста, підвищення безпеки дорожнього руху і дисципліни водіїв, а також вибір на конкурсних умовах підприємств, організацій і фізичних осіб, здатних забезпечити необхідну якість і високу культуру надання вказаних послуг.

Об'єктом конкурсу є надання права на організацію паркування транспортних засобів на земельній ділянці (майданчику), яка згідно з рішенням міської ради спеціально відведена для забезпечення паркування транспортних засобів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...