
14:52, 3 березня 2011 р.
На Тернопільщині реалізують програму підтримки читання
Голова обласної ради Олексій Кайда зустрівся із президентом громадської організації «Форум видавців» Олександрою Коваль та директором видавництва «Джура» Василем Ванчурою.
Під час зустрічі обговорювалося питання запровадження програми підтримки читання на Тернопільщині. Олександра Коваль зазначила, що така програма діє у багатьох країнах світу і вже має позитивні результати. За словами гості, на всеукраїнському рівні цей проект, на жаль, не підтримували.
- Щиро кажучи, аргумент може бути тільки один: ми не хочемо впровадження програми підтримки читання, оскільки розуміємо, що з підвищенням культурної компетентності, для чого й впроваджується програма, шанси державних чиновників різних рівнів вводити людей в оману та імітувати активну діяльність зведуться до мінімуму. Програма потрібна, хоча б тому, щоб наші діти, коли виростуть, мають почуватися рівними не тільки з мешканцями США, Великої Британії, Німеччини, Австралії чи Кореї, де ці програми діють давно, а й з росіянами, китайцями й казахами, де їх тільки почали впроваджувати, але вже бачать певний прогрес. Ті, хто змалку звикнуть читати, будуть робити це впродовж життя. Інтелектуальний рівень тих, хто читає, завжди є вищим. А нашій державі потрібні розумні особистості, – сказала пані Олександра.
Голову обласної ради зацікавила ідея реалізації програми підтримки читання.
- Якщо Вам не вдалося це зробити на загальнодержавному рівні, на регіональному ми будемо намагатися зреалізувати ваші плани. Сподіваюся, що депутати обласної ради підтримають такі напрямки.
Також мова йшла про підготовку та проведення у Тернополі книжкового фестивалю «Джура-Фест». Олексій Кайда запевнив гостей, що обласна рада сприятиме організації книжкового свята у Тернополі та заходам, які заплановані у програмі фестивалю.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:26, 16 травня
11:41, 16 травня
17:26, 7 травня
13:08, Вчора
09:04, 17 травня
live comments feed...
Коментарі