Люди нарікають на ковзани, які видають в Тернополі на ковзанці в «Подолянах»

Минулої неділі кореспондент "Прес-клубу" повів своїх гостей із сусіднього обласного центру показати відому тернопільську ковзанку в торгово-розважальному комплексі «Подоляни».

Люди з дітьми сподівалися розважитися, однак отримали лише негативні емоції. Простоявши в черзі хвилин сорок і заплативши немалі гроші (45 гривень для дорослих і 25 для дітей), вони отримали ковзани, які навіть одягнути було проблемно, повідомляє Тернопільський "Прес-клуб".

В однієї пари шнурки були без твердих кінчиків, так що вселити їх у відповідні отвори виявилося неможливим (деякі відвідувачі поряд мучилися, намагаючись припалити кінчики шнурків запальничкою), або ж на це йшла купа часу. В дитячих ковзанах металеві гачки для фіксації були лише з одного боку, тож закріпити ногу дитини належним чином теж було нереально. Ще одна пара виявилася з майже відірваним «язичком». Окрім того всередині всі три пари були добряче мокрими, а всунути в них ноги разом з шкарпетками, які видаються всім як додаток, було вже затісно (зауважимо, що розмір взуття запитують ще в касі при оплаті).
На прохання поміняти ковзани на кращі дівчата, що їх видають, тільки розвели руками – бачите, мовляв, який натовп, добре, що хоч такі є. Ну але добре в такому випадку хіба власникам ковзанки, які на ній непогано заробляють. Воно то, як кажуть, на здоров`я. Але хто, вибачте, дав право видавати людям, і особливо дітям, ковзани у такому стані? Заплативши, вони намагаються покататися в будь-якому випадку, тож виходять на лід у погано закріплених ковзанах, а це – ризик отримати серйозну травму. Не дарма один із дорослих відвідувачів ковзанки в «Подолянах» 12 січня оцінив якість виданої йому пари словами: «Такими ковзанами треба по морді бити!…».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі