На вихідних у Тернополі – народна олімпіада (програма)

Урочисте відкриття першої народної олімпіади відбудеться 15 лютого о 10 год на Театральному майдані Тернополя. Відтак колона вирушить на центральний міський стадіон. Тут відбудуться основні змагання.

 Такий захід, за словами заступника міського голови Тернополя Леоніда Бицюри, своєрідний погляд   тернополян на  останні події в Україні та Росії.

-   Проведення народної олімпіади – ініціатива тернополян, - зазначив Леонід Олексійович. - Тернопільська міська рада підтримала таку ідею.  Згідно із задумом, буде і запалення олімпійського вогню, парад олімпійців і  урочисте виконання гімну   – «Горіла шина, палала…».

Олімпіада проходитиме у три  етапи: під час першого учасників чекає  метання бруківки на влучність, перетягування линви, метання спису на влучність; у другому - розбір-збір автомата Калашнікова на швидкість, піднімання автомобільної шини, перенесення потерпілого на ношах, перекочування шини, біг по шинах, тримання шини на витягнутих руках, біг з двома шинами в руках, у третьому етапі олімпіади на спортивному майданчику біля центрального стадіону відбудуться змагання  лава на лаву.

Участь в олімпіаді, за словами Леоніда Олексійовича, візьмуть близько 20 команд. Урочисте закриття народної олімпіади та нагородження переможців  відбудеться у неділю, 16 лютого під час народного віче. 

10.00. год. – 10.30 год. -

Театральний майдан м. Тернополя – офіційне відкриття змагань.

10.30. год. - 11.00 год. –

перехід з театрального майдану до Тернопільського міського стадіону

11.00 год. – 12.30 год.

І етап змагань:

- метання бруківки на влучність (участь бере 1 учасник від команди, 3 спроби, , майданчик біля центрального стадіону)

- метання гранати на влучність (участь бере 1 учасник, 3 спроби, майданчик біля центрального стадіону, ширина мішені 1 метр, відстань до мішені 15м)

- перетягування линви (участь бере 4 учасники від команди, майданчик біля центрального стадіону)

- піднімання автомобільної шини (участь бере 2 учасники від команди, перемога за найбільшою кількістю піднімань шини від грудей, територія біля центрального стадіону)

- метання спису на влучність (участь бере 1 учасник від команди, ціль – гімнастичний круг, відстань до мішені – 10м, 3 спроби)

- піднімання гирі 16кг (1 учасник від команди, перемога за найбільшою кількістю піднімань, територія біля центрального стадіону)

12.30 год. – 14.00 год.

ІІ етап змагань: естафета (бігові доріжки навколо футбольного поля центрального стадіону)

- перекочування шини (50м)

- віджимання від землі (40 раз)

- біг по шинах (30м)

- розбір-збір автомата Калашнікова на швидкість

- біг з двома шинами в руках (50м)

- тримання шини на витягнутих руках

- одягання-знімання ЗЗК (30м)

- перенесення потерпілого на ношах (50м) – 3 чоловіки беруть участь

14.00 год. – 15.30 год.

ІІIетап змагань:Лава на лаву (спортивний майданчик біля центрального стадіону)

Змагання відбуваються за принципом американського футболу – пересунути команду суперника на відстань 1м (змагання відбуватимуться до двох перемог).

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі