Мер Тернополя пропонує складати списки найбільш корумпованих чиновників України

23 лютого 2014 року в Тернополі відбулося велелюдне віче пам'яти загиблих під час сутичок на Майдані у Києві. Розпочалося зібрання хвилиною мовчання, потім священнослужителі разом з містянами молилися за упокій полеглих героїв України.

До учасників віча звернувся міський голова Тернополя Сергій Надал, який закликав вимагати відповідальности за злочини усіх тих, хто завдав шкоди українському народу: "Всі ті, хто був на керівних посадах, хто мав би відповідати за безпеку громадян, але зрадив народ, не повинні залишитися на своїх місцях. Мають бути складені списки правоохоронців, які переслідували активістів, та найбільш корумпованих чиновників з усієї країни – вони повинні покинути свої робочі місця і більше ніколи не повертатися до влади. Треба зробити публічний конкурс і поставити на ці посади справді мудрих людей, які у ньому переможуть, – це буде найкращим вшануванням патріотів, які загинули.

Небесна сотня – це найкращий контролер нашої з вами совісті. Завтра в Тернополі ми урочисто відкриємо площу Героїв Євромайдану. Я прошу всіх о 18:00 прийти зі свічками та ліхтариками і вшанувати пам'ять померлих націоналістів. Можливо, згодом зусиллями громади та меценатів ми поставимо на цій площі пам'ятник покійним активістам, який завжди нам нагадуватиме про них".

"Не буває змін в державі, коли революція проходить безкровно. Зараз ми знаємо про десятки загиблих, та це ще не всі, насправді їх сотні, чимало повстанців пропало, і тому прощення цій владі немає. Чиновники сьогодні, як щури, тікають, літаками намагаються покинути територію нашої держави, а цей нелюд – керівник злочинного режиму, який переховується, – розповідає, що далі буде формувати свою банду. Ми зараз вступаємо у ще важчу фазу боротьби – формуватимемо нову владу. Давайте захистимо Тернопільщину і нашу країну разом. Зараз ми повинні спокійно розпочати роботу; прості працівники міліції, прокуратури, СБУ готові працювати з нами. Давайте спільно наведемо порядок", – зауважив керівник Штабу національного спротиву Тернопільщини Володимир Стаюра.

Завершилося віче виконанням українського славня дитячим хором.

список корупція чиновники
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі