• Головна
  • У Тернополі загальноміське прибирання зроблять родинною справою
19:30, 4 березня 2014 р.

У Тернополі загальноміське прибирання зроблять родинною справою

В рамках двомісячника благоустрою, який розпочався 1 березня, у Тернополі відбудеться загальноміське прибирання. Перша толока пройде 7 березня.

За словами заступника начальника управління ЖКГ Олега Соколовського, вона матиме особливе значення: «В Тернополі, починаючи з 1997 року традиційно проходить двомісячник благоустрою. Цього року прийнято рішення виконавчого комітету вже з 1 березня розпочати благоустрій міста, а першу міську толоку провести 7 березня. Міський голова запропонував зробити загальноміське прибирання родинним. Щоб вийшла вся родина з інвентарем, щоб прибрали хоча б біля своєї території і це вже великий вклад в чистоту міста. На сьогодні уже розписані польові командири і території міста і на даний час до нас дзвонять багато людей, які хочуть брати участь в толоці».

Комунальники кажуть, що впорядкування міста розпочали цього року швидко, адже і погода сприяє і місто потребує іншого бачення щодо благоустрою.

«З року в рік ми садимо певну кількість дерев, фарбуємо лавки, ремонтуємо дитячі та спортивні майданчики, але наше завдання не тільки озеленення, фарбування, ремонт, а й збереження усіх робіт в належному стані. Тобто, ми будемо перевіряти в якому стані кожна облагороджена територія була на початку весни після благоустрою, а потім восени перед початком зимового періоду», - підсумував Олег Соколовський.

Бажаючих взяти участь у загальноміській толоці просять телефонувати в управління ЖКГ за тел.: (0352)25-47-16.

#Тернопіль #толока #родина

Коментарі

Оголошення
live comments feed...