• Головна
  • У таємній зоні поблизу Києва виявили будинок Азарова
20:05, 7 березня 2014 р.

У таємній зоні поблизу Києва виявили будинок Азарова

Місцеві стверджують, що екс-прем'єр не тікав з України й живе під Києвом.

Будинок у Конча-Заспі, в якому живе Микола Азаров ТСН уперше за часи незалежної України відчинили ворота в одну з найтаємничіших зон Конча-Заспи і показали будинок колишнього прем'єр-міністра Миколи Азарова.

Виявляється, Азаров в Україні, і місцеві кажуть, що востаннє його тут бачили минулого тижня. У дворі екс-прем'єра чисто, дерева вже обкопані. Є теплиця, де кажуть, Азаров сам вирощує овочі. На даху двоповерхового будинку досі висить новорічна ілюмінація, вікна у ґратах. Обійстя на 25-ти сотках землі. Неподалік - озеро Блуква. Зустріти тут можна хіба що обслугу.

Загалом на території заповідника розташовано 80 будинків. Держдачі - народних депутатів і колишніх чиновників. Майно перебуває на балансі Державного управління справами. Там нам повідомили, що, згідно з чинним законодавством, Азаров, як колишній прем'єр-міністр, має право жити тут до початку 2015-го року. Але держдача - не єдиний будинок, де може жити Азаров. Неподалік, у Конча-Заспі, на території, що належала Кабінету Міністрів, за даними ЗМІ, колишній прем'єр побудував приватну резиденцію. Кажуть, там живе його син із родиною. Голова сімейства все ж таки віддає перевагу державному житлу.

Нагадаємо, з'явилася інформація, що люстру для колишньої резиденції Януковича "Межигір'я" купили за 80 мільйонів гривень, а тарілки - по 5 тисяч гривень за штуку.

У таємній зоні поблизу Києва виявили будинок Азарова, фото-1
#Азаров #будинок

Коментарі

Оголошення
live comments feed...