• Головна
  • У Тернополі міліція проводить рейди по стихійних ринках
14:45, 21 березня 2014 р.

У Тернополі міліція проводить рейди по стихійних ринках

Вчора та сьогодні, працівники міліції, муніципальної поліції та комунальники проводять спільні рейди на вулицях Живова та Шептицького щодо недопущення несанкціонованої торгівлі.

«Звернулися підприємці до депутата міської ради щодо несанкціонованої торгівлі в районі ринку, підприємці відзначили, що вони сплачують усі податки і збори, а поряд на тротуарах розміщуються невідомі продавці і заважають їхньому бізнесу, - розповів Богдан Ясеновський  начальник управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів. – Вчора і сьогодні ми зустрілися з тими людьми, що займаються несанкціонованою торгівлею – запропонували їм торгові місця на центральному ринку там є 200 вільних місць, є також на ринку на вулиці на Б. Лепкого - від 30 до 50 місць і є на Симоненка від 70 до 100 місць».

Крім того, за два дні правоохоронці склали два протоколи на незаконних торговців, конфіскували товар та зробили подання на демонтаж 4 об’єктів.

«Сьогодні наші хлопці працюють на вулицях Живова і Шептицького, -  розповів Сергій Волков, начальник управління муніципальної поліції. – Вчора правоохоронці склали один протокол і сьогодні ми ще один, також вчора міліціонери конфіскували товар, ми з готуємо документи на виконком на демонтаж 4 об’єктів в районі центрального ринку».

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #міліція #рейди #стихійні ринки

Коментарі

ТОП новини
ТЦК прямує терміново по чоловіків цих груп у всі можливі місця, не забиратимуть лише осіб 5 категорій: мобілізація, повістки
"ТЦК позбавить ці 3 категорії людей бронювання і терміново призве, перевірки стануться у цих місцях": повістки, мобілізація
"ТЦК йде по чоловіків у всі місця підряд, мобілізація не торкнеться лише цієї категорії": відстрочка, повістки, ВЛК і ЗСУ
"Потужна злива насувається на деякі області України, грози і дощі вдарять з лютою силою вже завтра": де чекати на негоду?
Оголошення
live comments feed...