• Головна
  • Сотня школярів у вишиванках водночас танцювала на Театральному майдані у Тернополі (фото)
19:00, 19 травня 2014 р.

Сотня школярів у вишиванках водночас танцювала на Театральному майдані у Тернополі (фото)

Сотня школярів водночас танцювала на Театральному майдані о 15.00 19 травня. Такий флешмоб діти організували з нагоди Дня Європи в Україні.

Всі діти були одягнуті у вишиванки та джинси. Вони танцювали та повторювали синхронні рухи під музику. За танцями спостерігали тернополяни. Більшість з них фотографували малечу та знімали на відео.

Учасники флешмобу - учні 5-8 класів тернопільської класичної гімназії. Готували діток до цього шоу двоє хореографів, - розповідає начальник відділу фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи міського центру фізичного здоров'я населення Лілія Дроненко, пише .

- Цим флешмобом ми хочемо показати європейські стандарти життя. Це стосується також і фізичного здоров 'я, яке повинна мати кожна людина, - каже вона. - На прикладі цих маленьких українців ми хочемо продемонструвати, що для нас ці стандарти теж важливі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #діти у вишиванках #Дні Європи
Останні новини
ТОП новини
Тотальне посилення мобілізації з 1 січня станеться, ТЦК піде з рейдами по чоловіків у цих 7 місць: мобілізація, повістки, ЗСУ
"ТЦК готують мобілізацію пенсіонерів, сотні тисяч літніх чоловіків із цими 3-ма професіями у списках": повістки, мобілізація
"Похолодання накриє регіон на цілий тиждень, рине снігопад": синоптики сказали, де чекати на мороз у -18 градусів (ВІДЕО)
"Лютий мороз вперіщить в кількох областях, суне зимове похолодання": синоптики сказали про снігопад і холод в регіонах
Оголошення